Wycinka drzew, Wynajem zwyżki Jaworzno, Katowice, Sosnowiec - cały Śląsk

Logo z podpisem Wycinka drzew Jaworzno, Katowice, Sosnowiec - cały Śląsk

Wynajem zwyżki, Podnośniki koszowe, Wycinka drzew - Śląsk i okolice.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy kompleksowe usługi, które sprostają wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów. Terminowość, profesjonalizm i realizacje na czas to synonimy naszej działalności

Oferujemy usługi wycinki drzew, krzewów oraz usługi dźwigowo-montażowe, które wiążą się z wykonywaniem takich prac jak m.in.

  • mycie elewacji
  • zrębkowanie gałęzi
  • Koszenie trawy traktorkiem (40gr / metr)
  • Wynajem traktorka (400zł / doba)
  • wycinka drzew
  • usługi rębakiem
  • czyszczenie rynien
  • malowanie elewacji
  • wynajem podnośnika koszowego o wysokości roboczej 40 m (po wcześniejszej konsultacji)

Wynajem zwyżki / podnośników koszowych - Sosnowiec

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim stażem, która oferuje usługę wynajem zwyżki i inne specjalistyczne usługi, jak np. zrębkowanie gałęzi, czyszczenie rynien, czy mycie i malowanie elewacji itp. . Działamy na rynku usług dźwigowo-montażowym ponad 10 lat. Czas ten pozwolił nam wypracować sobie pozycję branżowego lidera. Każde zlecenie wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie. Mamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy z pełnym zaangażowaniem wykonują swoje powinności. 

Podnośnik koszowy do prac wysokościowych - Jaworzno

Posiadamy specjalistyczny sprzęt do prac na wysokościach do, których należy podnośnik koszowy. Wysokiej jakości podnośnik koszowy, i to sprzęt dzięki, któremu nasz pracownik pracujący na wysokościach czuje się bezpiecznie. Jedną z naszych usług jest usuwanie pni, które są przeszkodą po silnych podmuchach wiatru itp. . Głównym naszym zadaniem jest wycinanie i przycinanie drzew. Podnośnik koszowy to jedno z wielu urządzeń, na który trzeba mieć odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje do prac na wysokościach. Każde nasze urządzenie gwarantuje bezpieczną pracę na wysokościach, a nasi pracownicy zobligowani są do podnoszenia nieustannie swoich kwalifikacji. Każdy z nich legitymuje się aktualnym zaświadczeniem zarówno o stanie zdrowia, jak i uprawnieniami. 

Nasz zasięg - Katowice i okolice

Jaworzno, Katowice, Sosnowiec – cały Śląsk oraz okoliczne miejscowości!

Siedzibą naszej firmy jest Jaworzno. Tu każdy nasz klient otrzyma odpowiednią pomoc i zamówi konkretne usługi. Swym zasięgiem wybiegamy jednak znacznie dalej i świadczymy usługi również na terenie miast Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Gliwice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Chrzanów, Olkusz, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Bukowno, Trzebina, Olkusz i innych na terenie śląska oraz okolic. Nie ma Twojego miasta na liście? Skontaktuj się z nami, być może nie dopisaliśmy go na liście! Nasza zwyżka dojedzie wszędzie tam, gdzie uznacie państwo za stosowne. Doświadczeni pracownicy szybko i sprawnie wykonają swoją pracę niezależnie od tego, czy będzie to wycinka drzew, czy jakieś inne zlecenie wchodzące w zakres naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z usług, takich jak mycie elewacji, czyszczenie rynien, czy wycinka drzewJaworzno i Sosnowiec to tylko dwa z ogromnej listy miast, do których dotrzemy ze swoimi usługami.