Wycinka drzew Jaworzno, Katowice, Sosnowiec - cały Śląsk

Logo z podpisem Wycinka drzew Jaworzno, Katowice, Sosnowiec - cały Śląsk

Wycinka drzew - Śląsk i okolice Małopolski - o firmie

Usługi Dźwigowo-Montażowe to firma z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku od 2004 roku. Nasza oferta to przede wszystkim wynajem podnośników koszowych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje oraz profesjonalnym sprzętem – podnośnikiem koszowym (wys. robocza: 18 m i 20 m oraz 30m).

Na swoim koncie mamy setki realizacji i ? co przyznajemy z dumą ? długą listę zadowolonych klientów. Świadczymy usługi na terenie woj. śląskiego i częściowo małopolskiego. Ponadto oferujemy także profesjonalne wycinki i przycinki drzew metodą alpinistyczną i z podnośnika koszowego.

Od momentu powstania właścicielem firmy jest nieprzerwanie Marcin Krasonodębski.

Nasz zasięg

Jaworzno, Katowice, Sosnowiec – cały Śląsk oraz okoliczne miejscowości!

Siedzibą naszej firmy jest Jaworzno. Tu każdy nasz klient otrzyma odpowiednią pomoc i zamówi konkretne usługi. Swym zasięgiem wybiegamy jednak znacznie dalej i świadczymy usługi również na terenie miast Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Gliwice, Chorzów, Bytom, Zabrze, Chrzanów, Olkusz, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Bukowno, Trzebina, Olkusz i innych na terenie śląska oraz okolic. Nie ma Twojego miasta na liście? Skontaktuj się z nami, być może nie dopisaliśmy go na liście! Nasza zwyżka dojedzie wszędzie tam, gdzie uznacie państwo za stosowne. Doświadczeni pracownicy szybko i sprawnie wykonają swoją pracę niezależnie od tego, czy będzie to wycinka drzew, czy jakieś inne zlecenie wchodzące w zakres naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z usług, takich jak mycie elewacji, czyszczenie rynien, czy wycinka drzewJaworzno i Sosnowiec to tylko dwa z ogromnej listy miast, do których dotrzemy ze swoimi usługami.